Zvarence

Rám pre tandemový valec.Ochranný rám kabíny pre tandemový valec.Ochranný rám kabíny pre tandemový valec.Rám pre malý valec. Po zváraní mechanicky opracované na horizontke.Rám pre malý valec. Po zváraní mechanicky opracované na horizontke.Zvarence už po lakovaní.Zvarence už po lakovaní.Zvarence už po lakovaní.

 

Rám s váhou 4,5 t. Bočnice z plechu hrúbky 120 mm.Rám s váhou 4,5 t. Bočnice z plechu hrúbky 120 mm.Priečniky. Po zváraní opracované na horizontke.Rám pre tandemový valec. Po zváraní opracovanie na horizontke.Rám pre tandemový valec. Po zváraní opracovanie na horizontke.

 

 

 

kontajner pre energocentrálukontajner pre energocentrálukontajner pre energocentrálukontajner pre energocentrálukontajner pre energocentrálu

 

Zvarenec základového rámu pre stroj na spracovanie drôtu.Zvarenec základového rámu pre stroj na spracovanie drôtu.Zvarenec základového rámu pre stroj na spracovanie drôtu už po nátere.Zvarenec základového rámu pre stroj na spracovanie drôtu už po nátere.Zvarenec základového rámu pre stroj na spracovanie drôtu už po nátere.Zvarenec základového rámu pre stroj na spracovanie drôtu už po nátere.

 

Predný rám pre čelný nakladač. Po zváraní presné opracovanie na horizontke.Detail zvaru na prednom ráme pre čelný nakladač.Detail zvaru na prednom ráme pre čelný nakladač.Tiahla na čelný nákladač pripravené na expedíciu. Zvarence opracované na horizontke po zváraní.Tiahla na čelný nákladač po zavarení. Zvarence opracované na horizontke po zváraní.Spojovací člen predného a zadného rámu čelného nakladača. Po zváraní presné opracovanie na horizontke a následne náter.

 

Zvarenec pre stroj na zber hrozna. Dodávané nalakované.Zvarenec pre stroj na zber hrozna. Dodávané nalakované.Zvarenec pre stroj na zber hrozna. Dodávané nalakované.Zvarenec pre stroj na zber hrozna. Dodávané nalakované.Hlavný rám stroja na zber hrozna. Dodávané nalakované a zmontované.Hlavný rám stroja na zber hrozna. Dodávané nalakované a zmontované.Hlavný rám stroja na zber hrozna. Dodávané nalakované a zmontované.Hlavný rám stroja na zber hrozna. Dodávané nalakované a zmontované.

 

Zvarenec prevodovky. Predmetom dodávky bolo delenie materiálu, zváranie, žíhanie, kontrola tesnosti a základný náter.Zvarenec prevodovky. Predmetom dodávky bolo delenie materiálu, zváranie, žíhanie, kontrola tesnosti a základný náter.Zvarenec prevodovky. Predmetom dodávky bolo delenie materiálu, zváranie, žíhanie, kontrola tesnosti a základný náter.Zvarenec prevodovky. Predmetom dodávky bolo delenie materiálu, zváranie, žíhanie, kontrola tesnosti a základný náter.Zvarenec prevodovky. Predmetom dodávky bolo delenie materiálu, zváranie, žíhanie, kontrola tesnosti a základný náter.Zvarenec prevodovky. Predmetom dodávky bolo delenie materiálu, zváranie, žíhanie, kontrola tesnosti a náter.Zvarenec prevodovky. Predmetom dodávky bolo delenie materiálu, zváranie, žíhanie, kontrola tesnosti a náter.Zvarenec prevodovky. Predmetom dodávky bolo delenie materiálu, zváranie, žíhanie, kontrola tesnosti a náter.

 

Časť základného rámu stroja pre diagnostiku a liečbu karcinómov.Závažie k rámu stroja pre diagnostiku a liečbu karcinómov. Závažie bolo po zváraní opracovávané na horizontke. Tolerancia váhy +/- 2 kg pri celkovej váhe zvarenca 2.200 kg.Finálny produkt na ktorý boli dodávané zvarence základného rámu a závažie + diely na výrobu konštrukcie ožarovacieho ramena. Táto časť bola zváraná na špecializovanom robotizovanom pracovisku v Nemecku priamo vo firme SIEMENS AG. Fotky dielov sú v sekcii "diely s mechanickým opracovaním"Finálny produkt na ktorý boli dodávané zvarence základného rámu a závažie + diely na výrobu konštrukcie ožarovacieho ramena. Táto časť bola zváraná na špecializovanom robotizovanom pracovisku v Nemecku priamo vo firme SIEMENS AG. Fotky dielov sú v sekcii "diely s mechanickým opracovaním"Finálny produkt na ktorý boli dodávané zvarence základného rámu a závažie + diely na výrobu konštrukcie ožarovacieho ramena. Táto časť bola zváraná na špecializovanom robotizovanom pracovisku v Nemecku priamo vo firme SIEMENS AG. Fotky dielov sú v sekcii "diely s mechanickým opracovaním"Finálny produkt na ktorý boli dodávané zvarence základného rámu a závažie + diely na výrobu konštrukcie ožarovacieho ramena. Táto časť bola zváraná na špecializovanom robotizovanom pracovisku v Nemecku priamo vo firme SIEMENS AG. Fotky dielov sú v sekcii "diely s mechanickým opracovaním"

 

Zvarenec - komponent technologickej linky na výrobu pneumatík.Zvarenec - komponent technologickej linky na výrobu pneumatík.Zvarenec - komponent technologickej linky na výrobu pneumatík.Zvarenec - komponent technologickej linky na výrobu pneumatík.Zvarenec - komponent technologickej linky na výrobu pneumatík.Zvarenec - komponent technologickej linky na výrobu pneumatík.

 

 

Technologické zariadenie na odvíjanie drôtu. Dodávka zvarenca s montážou.Technologické zariadenie na odvíjanie drôtu. Dodávka zvarenca s montážou.zvareneczvarenec s náteromzvarenec s náterom a jednoduchou montážoufinálny výrobok po montáži našim zákazníkomzvarenec časti stroja na odvíjanie drôtuzvarenec časti stroja na odvíjanie drôtuzvarenec časti stroja na odvíjanie drôtuzvarenec časti stroja na odvíjanie drôtu - pred náteromzvarenec časti stroja na odvíjanie drôtu - pred náteromzvarenec časti stroja na odvíjanie drôtu - pred náteromstroj na čistenie drôtu - predmetom dodávky bola rám tohto strojačasť technológie na odvíjanie drôtu - ochrana obsluhyčasť technológie na odvíjanie drôtu - chránenie zvitku drôtučasť technológie na odvíjanie drôtu - po zavarení opracovanie na horizontkečasť technológie na odvíjanie drôtu - po zavarení opracovanie na horizontke

 

 

časť rámu pre robotizované pracoviskočasť rámu pre robotizované pracoviskočasť rámu pre robotizované pracoviskozmontovaný rám pre robotizované pracovisko